POLSKA >> Ma juz ktos Pie?

Jak w tytule. Minęła połowa stycznia, a moja Nokia 8 nadal nie ma Pie. Jak u Was?

POLSKA >> Ma juz ktos Pie?

Jak w tytule. Minęła połowa stycznia, a moja Nokia 8 nadal nie ma Pie. Jak u Was?

Comments

• Nie ma. Z nieoficjalnych informacji - do końca stycznia lub na początku lutego. Sam czekam ;) 
  • petrus petrus
    ✭✭✭✭  / 
    Cała środkowa Europa nie dostała Pie. Podejrzewam, że to jest intencja. Pracują nad nową i stabilniejszą wersją. 
  • To już mnie powoli zaczyna wkurzać. Nie dość, że mamy dostać jakaś okrojona wersję, to jeszcze karzą nam tyle czekać.
  • Z tego co wiem, nie powinna być okrojona. To nie oficjalna informacja... No ale pracują nad tym. I zgodzę się że  to trochę irytujące .
  • Masz jakieś dojścia, czy z netu czerpiesz wiedzę? :) Ja się posiłkuje tylko Twitter e-mail Juho. Mieli dużo czasu na zrobienie 8. Jeśli faktycznie wstrzymali udostępnianie, żeby dać "pełną wersję", to to kolejny strzał w stopę, bo dopiero co pisali, że pełna wersja jest tylko dla Androida one.
  • Mam swoje źródło :) od wczoraj mając kartę SIM Plusa można mieć już aktualizacje .
  • Mam swoje źródło :) od wczoraj mając kartę SIM Plusa można mieć już aktualizacje .
    A co ma siec wspólnego z aktualizacja? Ja mam telefon z wolnego rynku. Niebrandowany. Jest 31 stycznia. Nadal nie mam aktualizacji
  • Dennoss Dennoss
     /  edited January 30
    Ja mam betę Pie od połowy grudnia. Dzisiaj dostałem kolejny update z poprawkami Google ze stycznia, ale nic poza tym. Bardziej mnie niepokoi to, że mój ekran ma problemy z wypalaniem białych elementów na ciemnym tle. Masakra, żeby mój poprzedni budżetowy telefon Redmi 3 nie miał takich problemów do dziś, a "flagowiec" Nokii już po pół roku używania zaczął mieć poważne problemy z ekranem. Też ktoś ma/miał takie coś? Zastanawiam się, czy by nie wysłać na gwarancję, ale coś czuję, że po kilku miesiącach znowu się zacznie pierdolić 😒
  • Też mi się wydawało , że wypalił mi się ekran, ale okazało się, że po prostu w części aplikacji tło jest delikatnie przezroczyste i widać pulpit
  • Nie czekajcie tak na Pie. To bug na bugu. Drenuje baterię, wyłącza "ok google". Kompas wskazuje od 90 do 180 stopni w bok. Tragedia.
    Chciałbym być na miejscu tych, którzy mają wciąż Oreo.
  • CainPL said:
    Nie czekajcie tak na Pie. To bug na bugu. Drenuje baterię, wyłącza "ok google". Kompas wskazuje od 90 do 180 stopni w bok. Tragedia.
    Chciałbym być na miejscu tych, którzy mają wciąż Oreo.
    A skąd masz?
  • Normalnie mi się telefon zaktualizował, a do żadnej bety nie przystępowałem. Takie zezowate szczęście. Może dlatego, że mam telefon z Norwegii.
  • Jak mówiłem, jak ktoś chce Pie szybciej to wrzućcie na chwilkę kartę sim Plusa- może być nie aktywna. I także potwierdzam problem z Voice Match- wykrywanie Ok Google po prostu nie działa. Drenażu baterii nie zaobserwowałem. 
  • CainPL said:
    Normalnie mi się telefon zaktualizował, a do żadnej bety nie przystępowałem. Takie zezowate szczęście. Może dlatego, że mam telefon z Norwegii.
    Ja też mam możliwość aktualizacji do Pie. Zakupiłem telefon w sklepie na terenie Polski, więc pochodzenie telefonu nie gra roli. Może to kwestia operatora z jakiego korzystam, ale sam nie wiem. Ja tej bety instalować tymczasowo nie zamierzam. Naprawią, dodadzą co mieli dodać to zaktualizuję, na ten moment po komentarzach stwierdzam że ilość błędów jest zbyt duża, a zysków z takiej aktualizacji nie widzę.
  • Jest 9 luty, a aktualizacji nadal nie ma :/
  • A dostaloscie chociaż poprawki zabezpieczen ja mam nadal z grudnia tylko
  • Miałem betę, wróciłem do Oreo. Beta Pie to była porażka. Babol na babolu. Teraz mamy luty, a nie dostałem nawet aktualizacji bezpieczeństwa ze stycznia. Telefon twierdzi, że nie jest aktualny i nie ma nowych aktualizacji.

Doszedłem do miejsca, w którym mam już dosyć ściemniania Nokii i zmieniam telefon na słuchawkę, której producent zapewnia długofalowe wsparcie swoich sluchawek.
  • Zabazpieczenia nadal grudniowe. Nie wiem co jest nie tak z tą aktualizacja do Oreo. Dlaczego część uzytużytkow ma, a część nadal nie. Przecież oficjalnie wydano ja w połowie grudnia. Jest już połowa lutego
  • > @classicowiec said:
    > Zabazpieczenia nadal grudniowe. Nie wiem co jest nie tak z tą aktualizacja do Oreo. Dlaczego część uzytużytkow ma, a część nadal nie. Przecież oficjalnie wydano ja w połowie grudnia. Jest już połowa lutego

Bo wydali betę jako "stable". Bardzo możliwe że wprowadzali ją powoli bo liczyli że naprawią dziury przez ten czas. Ale chyba się przeliczyli. Dziwne tylko że nie masz ani zabezpieczeń, ani możliwości aktualizacji, bo ludzie podobno dostają albo jedno albo drugie. Ja niestety jestem pozbawiony zabezpieczeń, gdyż tej zabugowanej bety Pie nawet nie chcę sprawdzać. Oby do końca miesiąca wydali poprawki bo sam zaczne być zły na HMD.
  • Mam już pie, ale denerwują mnie błędy w wyświetlaniu w menu powiadomień.
    Przy zmienieniu wielkości rozmiaru wyświetlacza w ustawieniach (domyśle są za małe) psują się napisy w powiadomieniach oraz denerwuje mnie przesuwający się napis przy transmisji komórkowej. Ikony w aplikacji aparatu też są wtedy popsute. :(
    1.jpg 90.6K
    2.jpg 59.3K
  • classicowiec classicowiec
     /  edited February 19
    Tragedia ten Pie. Włożyłem kartę Plusa i pojawiła mi się aktualizacja. Ale to jest jeden wielki bug.  Po pierwsze po przywróceniu ustawień fabrycznych nie można ustawić odcisku palca i wzoru jako blokady. Wywala aplikacje. Ten sam błąd był przy becie. Zgłaszałem go. Nie naprawili. Po drugie przestało działać "Ok Google" i nie można dodać mojego głosu. Po trzecie, to nadal wybrakowana wersja Pierwsze. HMD wkurzyło mnie na maca. I to przy flagowcu
  • djpimpek djpimpek
     /  edited February 25
    Płatności zbliżeniowe mi przestały działać na tym Pie... Szlag by to. Do tego mnóstwo błędów wyglądowych, na ekranie głównym brak strzałki sugerującej wejście do aplikacji, nie widac zapisanych urządzeń bluetooth, a wcześniej skopsali mi flash w trybie zdjęć bo jak go klikam to nic się nie dzieje tylko łapie ostrość w tym miejscu. Data zamiast "25" to "2..." Dodatkowo funkcja wyświetlacz bezprzewodowy nie znajduje mi TV. Porażka...
  • Jakby ktoś nie miał jeszcze aktualizacji to włożenie karty Plusa pomaga.
  • Wojtas Wojtas
     / 
    Tak ja w dalszym ciągu nie mam PIE chociaż jak czytam to co komu się spierniczyło po instalacji to może i lepiej !
  • Dennoss Dennoss
     /  edited April 16

Dostaliście poprawki z lutego? U mnie dalej ze stycznia 2019 i nie wyszukuje nowych, a czytałem, że ludzie z innych krajów już od dawna mają...
  • Wciąż nie było, w końcu się wkurzyłem i zainstalowałem ręcznie. 
  • Michał89 said:
    Wciąż nie było, w końcu się wkurzyłem i zainstalowałem ręcznie. 
    A w jaki sposób to zrobiłeś?
  • Dennoss said:
    Michał89 said:
    Wciąż nie było, w końcu się wkurzyłem i zainstalowałem ręcznie. 
    A w jaki sposób to zrobiłeś?
    Pobrałem aktualizację na kartę sd.  Chyba z forum xda.  Potem włączyłem tel w trybie recovery I wybrałem opcje aktualizacji z karty. I już.  Wszystko działa
Sign In or Register to comment.