Android Pie

Witam.....mam pytanie ....kiedy będzie dostępny Android Pie dla nokii 5 

Android Pie

Janusz Janusz
✭✭  / 
Witam.....mam pytanie ....kiedy będzie dostępny Android Pie dla nokii 5 

Comments

• M79 M79
    ✭✭  / 
    Witam. Ja już mam od 2 tygodni. Sprawdzaj codziennie w aktualizacji systemu. Ja tak robiłem..aż w końcu sie pojawił. Jest całkiem całkiem , tylko ma parę bugów. U mnie się pojawił problem z dźwiękiem w nagraniach wideo. Szukam od paru dni rozwiązania, ale niestety nic z tego.
  • Janusz Janusz
    ✭✭  / 
    Do M79.... Witam....a Android 9 PIE sprawdzałeś w aktualizacji systemu ..... Bo ja dziś tj 12.04.2019 odebrałem swoją nokie 5 TA 1024 z serwisu Regeneris i nic nie zrobili, mieli wgrać nowe oprogramowanie Android 9 PIE, a wgrali ten co był czyli android 8.1.0..a w ustawieniach- system- sprawdź aktualizacje, stan akualiaktualizacji 1 grudnia 2018 i pobieram cidzcodzie aktualizacje i cały czas jest 1 grudnia 2018, i to też zgłaszałem do serwisu i nic z tym nie zrobili....  Proszę o odpowiedź
  • M79 M79
    ✭✭  /  edited April 13
    .
  • M79 M79
    ✭✭  / 
    Witam. Androida sprawdzałem tak jak napisałeś w aktualizacji systemu. Niestety android pie na nokiach wprowadza niezłe zamieszanie. U mnie jest w dalszym ciągu problem w dźwiękiem. Na tym forum użytkownicy również zgłaszali problemy po aktualizacji w różnych modelach Nokii. Niestety pomoc techniczna za wiele nie pomogła i proponowano mi poczekać do marcowej  ;) aktualizacji zabezpieczeń , albo oddać telefon do serwisu. Na razie czekam na to pierwsze.
    Ja mam Nokia 5 TA-1023 na 2 karty sim. Wyczytałem , że na aktualizację ma również wpływ między innymi operator, kraj, model -chodzi o OTA. Domniemam że jesteś z Polski. Ja mam abonament w Orange.
    Jak długo trwała "naprawa" twojej Nokii?

• Janusz Janusz
    ✭✭  / 
    Witam.....naprawa mojej noki trwała 2 tygodnie ale nic nie zrobili nie wgrali nowego android PIE, zostawili ten co był czyli android 8.1.0.....a wyraźnie pisałem że mają wgrać nowego Androida.....
  • Janusz Janusz
    ✭✭  / 
    Ja oddałem tel do serwisu Regeneris i nie warto tam oddawać tel mają baaaaardzo dużo negatywnych postów na temat swojej firmy, oni wogole nie czytają tego co klient zglzgła tylko robią po swojemu
  • besi besi
    ✭✭  / 
    New Update ist out Security Update Check Guys Updates
  • Azuwaza Azuwaza
     / 
    And new build Android 9 Pie MR UPDATE when?
Sign In or Register to comment.